Prosím hlasujte - tady
pro Hannah Montana

Červenec 2010

Hlasujte pro Miley Cyrus

18. července 2010 v 12:40 | Miley* |  News
Ahoj,pokuď máš rád\a Miley Cyrus <3 tak pro ni hlasujte !!
Odkaz je ZDE.
Sice mám taky moc ráda Justina Biebera ale jako Hvězdu mám Miley,tak hlasuji pro Miley Cyrus !!
Možná  vám sem udelám soutěž o vstupenky na Koncert ..
Můj strejda je Policista a dostává vspunek kolik chce !!
Takže uvidíme =)

Ale určitě dostane vstupenku tento BLOG <3

Style

17. července 2010 v 12:11 | Miley* |  Style
eq
eq
iz

The Most Wanted Stars in World

15. července 2010 v 13:51 | Miley* |  News

1.J.Bieber
2.Miley Cyrus
3.Sterling Knight
4.Selena Gomez
5.Jonas Brother
6.Demi Lovato
7.Robert Pattinson
8.Taylor Swift
9.Taylor Lautner
10.Zac Efron


Nejlepší obrazovce BFFs: Miley / Lilly / Oliver

5. července 2010 v 12:14 | Miley* |  News
fffs
Hannah Montana se na obrazovkách po určitou dobu, jsem si jistý, že láska BFFs na show. Projevte nám svou podporu pro Miley, Lilly a Oliver (Miley, Emily a Mitchel) hlasováním pro ně jako nejlepší BFFs na výšku Magazine!
(Dám vám sem Anketu aby jste mohly hlasovat !! )

Miley v roce 2010 MMVAs HD videa!

5. července 2010 v 12:10 | Miley* |  News
:D
Miley byla co hostitel pro rok 2010 MMVAs a vystoupila také nelze přemoci a strana int on USA. Nyní máme HD videa show pro vás vidět, včetně jejího vystoupení.
RR
Jdi se podívat ven kliknutím ZDE právě teď! Užijte si je všechny a znovu zkontrolovat na čepice celé show, které budeme mít brzy.

Nemůže být Tamed Světová premiéra Live

5. července 2010 v 12:06 | Miley* |  News

:D

Pondělí 21 červen v 19:30 v House of Blues, Sunset Strip
Vstupenky na live koncert v House of Blues bude v prodeji Středa 16 červen v 10:00 PST v LIVENATION a Ticketmaster (18 let a více, live stream na MTV, VH1, CMT - Celosvětově)Miley Cyrus ukazuje, ona nepotřebuje zkrocení v House of Blues

5. července 2010 v 12:01 | Miley* |  News
dda
Měl jsem jedním z hlavních problémů o podání mé základní škole-věku dceru vidět Miley Cyrus v House of Blues na Sunset Strip, kde ona hrála show sledovat živě na internetu slaví vydání svého "dospělého-kořen" album "Můžu 't Be zkrotit. "Bála jsem se, že show může být příliš hlasitý. Takže jsme pro jistotu zabalit špunty do uší, než se vydáte na koncert, a my jsme seděli na podlaze a jedli grilovaný sýr sendvič před americkou poslední sexuální hrozbou vzal na jeviště a bavil nás hodinu.

Můj laxní přístup rodičů šok vás? Zkuste zvážit to s čistou hlavou. Cyrus je v současné době přežívající Scarlet Letter úrovně výčitky pro nošení kostýmů moc skimpier, než to, co mnoho základních tanečních škol Hawk své předpubertální studentů, napodobují Adam Lambert ve video a napodobovat polibek s tanečnice na jevišti - odkaz na formě průzkumu poměrně běžná vysoká škola.

Moje dcera má slyšel vtipy jako sugestivní jako něco Cyrus nabízené pondělí večer na filmy děti ', jako je "Madagaskar", a viděl pikantnější obrázky na billboardech vznášející se nad Barham Boulevard na disku do klubu. Sexuální displej a širokou narážka běží nekontrolovatelný v lese obrázků a odkazů, ve kterých ona vyrůstala, který je součástí současného života, a moje práce jako máma je, aby jí pomohl orientovat se, zatímco rozvojové sebeúcta a zdravý rozum.

Věřím také v tělesných radostí, což je něco pop music vždy podle mne. Miley Cyrus, produkt stroje Disney, že je, projekty, další výbušná štěstí ve své hity, než studený Britney nebo vypočtené (pokud je obdivuhodné) Gaga nabídky, a ona je více divoška, než Taylor, jehož princezna jednat najdu mříže, i když přiznávám, že politickém blond je na tomto místě, lepší skladatel než její více necenzurované přítel.

Hannah Montana nebyl příliš hit v našem domě - moje dítě a její přátele všichni raději pohotovější iCarly, a SpongeBob vládne. Nikdy jsme viděli Cyrus 'filmy. Ale my jako její hity. "7 Things" kopy pošetilý-boy zadek s odpouštějící srdce, "stoupání" ukazuje její kmotrou Dolly vliv. A "strana v Spojené státy americké"? Nemáte opravdu slyšel, že písničku do zadní sedadla plná mateřské škole zpíval je na vás.

Takže jsem neváhal, když trochu naskytla příležitost, aby tuto recenzi úkol matka-dcera data. Nebyl jsem sám, show Cyrus byla původně plánována jako 18-a-po události, ale mnoho koncertů si stěžovali (včetně spousta VIP, soudě podle řady jiskru-promoklý tweens a jejich sestřičky obložení balkonu), a den o show, bylo oznámeno, že mládež by být přijat.

_PG29263 Cyrus se objevil na čas, jako live stream požadoval, pochodující na jevišti v kožených kalhotách a řezané-out trikot, který, stejně jako mnoho jejích nedávných kostýmy, zdálo Bob Fosse-inspiroval. (Její "šokující" kostýmy z prodlení nebyly ve skutečnosti bylo, že odhalil, i když brownface z úbor bruslení-Chola se houpal na MuchMusic Awards nedělní zašlo příliš daleko jiným způsobem.) Si vyrazila fázi s ní tanečníky, zpěv její album je titulní skladba, a pak pokračoval do grafu a pásek si cestu přes několik výběrů z "nelze zkrotit," z nichž jedna píseň o nenechal ostatní pravidla její činnosti ("Robot"), další podpora "můj gay fanoušky" ( "Moje srdce bije pro lásku"), a další povzbudit ženy, aby opustit nevhodné, nebo omezovat vztahy ("Liberty Walk").

Zvuk nového materiálu byl klasický rock-lite, s velkou sílu akordy a několik tanečních beatů házet palců Cyrus zpíval materiál důrazně, zobrazuji vážná plicní energie v celém textu. Ona je schopná rock belter se, že hezké hrubá zrna, aby její hlas - kvalitu, která bude přínosem pro ni, jak se prochází tento tvrdější-bít do žíly, které se mohou ukázat jako celoživotní cestu, ale spíše bude pro logický přechod od Candy pop svého mládí, aby crossover zemi, která je její nejlepší sázkou pro dlouhou kariéru.

Pokud jde o obsah její nejnovější snahy, Cyrus, kdo co-píše s profesionálními písničkáři, je vyjádření téhož obavy a doufá, že se často upoutat pozornost pozdě dospívající. Svoboda, individualita a je třeba vědět, zda láska je pravda, byli jistě starostí moje zpět, když jsem byl 17-rok-starý katolické dítě s prvním přítelem a oko na světě, po střední škole.

Zdálo se, že trochu nad mé 6-rok-starý, ona se nudil a šel se podívat na barevnou výzdobu boční balkon, zatímco Miley dostala hluboko do její nové věci, i když šťastně vzduch-bubnovala během jejího krytí "Každá růže má své Thorn , "a vrátil se ke zpěvu a tanci spolu s oldies bývalý Hannah vyběhl po live-streaming část noci skončila. Ona opravdu jen chtěla zpívat na "Party v USA"

Jedním z vyprávění část domu Cyrus 'of Blues set, které nejsou zahrnuty v živé proudu a většinou ignoruje mé vlastní dítě, opravdu se zdálo, jejichž cílem je dospělí na pokoji. Olejování kola její hudba se skutečnou rockovou kapelu, aby podpořil její celou noc, ona rozbila společně tři písně zastupující starší pár by se dalo očekávat ji citovat - Joan Jett, bývalý "Jailbait" Star, který se stal jedním z rock z nejdůležitějších žen čísla poté, co přežil ji intenzivně balí pop mládeže v Uprchlíci.

Jak Cyrus hnal se přes "I Love Rock 'n' Roll", Uprchlíci '"Cherry bomba" a Jett podpis "Bad Reputation," Nemohl jsem si pomoci, ale představit si ji, jak sedí v kině sledoval nedávný životopisný film o tom dospívající- věková pásma. Jak se nemohla týkat příběh těch volně žijících dívek, manipulovat způsobem připojen, i když se liší od její vlastní mladistvou hvězdy, a snaží se najít vůli jít nad rámec psychologické nevolnictví?

Přijetím role a zvuk rock rebel, Cyrus tvrdil Jett, jenž byl sám 17 v Uprchlíci, jako mentor. A ona také ukázal, že ona je stále poslouchat mámu a tátu. Jeden způsob, jak ji vidět poslední fáze je jako pokus o nároku vzdát a pocit moci, že rock nabídl generace svých rodičů '. Rock vždy slavil sexuální osvobození. To se zdá být zcela přirozené, že Cyrus by nejen současné, že jako součást svého zákona, ale ve skutečnosti to cítím.