Prosím hlasujte - tady
pro Hannah Montana

Červen 2010

MILEY CYRUS “GETS HER GOOD ON” WITH BLESSINGS IN A BACKPACK ORGANIZATION

22. června 2010 v 13:46 | Miley* |  News

dsa
Miley navštívila Hazard, Kentucky, aby zhodnotilo pokrok v oblasti svého partnerství s požehnání v batohu (blessingsinabackpack.org), charitativní program, který pomáhá kanály at-risk veřejné školní děti na celostátní úrovni.


Ona se setkala s požehnání úředníků program batoh a Hazard County školy zástupci a obdržel aktualizované informace o programu dopad na život obou jeho školní-věku příjemců a školního věku-dobrovolníků. Ona také vzala oddechový čas ke splnění některé z programu mladší příjemců a vysoké školy ve věku 'batoh balení' dobrovolníci jim poděkovat za "získání jejich vlastní dobro na" s programem.

"Hazard, ve skutečnosti všichni Appalachia, vždy bylo zvláštní pro mě a mou rodinu," řekl Cyrus. "Je to, kde jsme od. Tak na zdraví a vzdělávání těchto dětí Hazard kraj byl pro mě důležité, a něco, co jsem cítil, že bych opravdu mohl pomoci něco udělat ... díky požehnání v organizaci batoh. Jsem opravdu, opravdu šťastní s tím, co jsem viděl a slyšel sem dnes. Tyto děti, a to organizace, jsou opravdu úžasné. "


Get ur good no

21. června 2010 v 19:09 | Miley* |  News
dasda
Stránka je - Tady

Miley ‘Can’t Be Tamed’ out June 22

21. června 2010 v 19:00 | Miley* |  News
jj
Miley pracoval s řadou výrobců na album, včetně John Shanks (Jessica Simpson, Kelly Clarkson). Titulní skladba, album je nejprve jedno, premiéry pátek na MySpace a bude hit radio 3. května. "7 Things" spolupracovníci Tim James a Antonina Armato vyrábí a co-psal jeden s pop star, Robert Hales (Demi Lovato, Jonas Brothers, Justin Timberlake), režíroval klip pro to.

Nemůže být Tamed bude rovněž k dispozici ke stažení 18.května. Album přijde ve dvou verzích, z nichž jeden bude combo CD / DVD pack, DVD bude obsahovat nikdy-dříve-viděný záběry od roku 2009 Miley World Tour.